Apartmány Kouty

+420 725 059 900
ubytovani@k3-sport.cz

Penzion Kouty

+420 725 059 900
recepce@penzion-kouty.cz

 

Exkurze Dlouhé Stráně

Návštěva přečerpávací elektrárny
Dlouhé Stráně

se již několik let drží v první desítce hitparády nejnavštěvovanějších turistických cílů nejen v rámci Jesenicka a Olomouckého kraje, ale i České republiky.

 

Zajistíme plynulé napojení služeb od velkokapacitních bezplatných parkovišť, přes nové gastro provozy s možností zajištění menu pro skupinové zájezdy až po šestisedačkovou lanovku, která Vás během osmi minut přiblíží k okruhu horní nádrže. Koutecký areál je zárukou zážitku, kde se edukativní část exkurze s náhlédnutím do útrob dolní části elektrárny snoubí s horskou galerií masívu Hrubého Jeseníku v oblasti horní nádrže elektrárny. Přidanou hodnotou jsou celosezonní půjčovny inlinových bruslí, kol a koloběžek pro aktivní vyžití v horském prostředí, galerie dobových fotografií a expozice dřevěných soch v romantickém prostředí Kouteckého lesa.

Bowlingové dráhy,venkovní posezení na terase, občerstvení u horní nádrže v novém baru U medvěda a kyvadlová přeprava minibusem na trase horní stanice lanovky – horní nádrž Dlouhé Stráně jsou další ve výčtu novinek, který areál Kouty připravil pro návštěvníky pro letní sezónu.

Podrobné informace k organizaci návštěvy a rezervaci najdete na www.dlouhe-strane.cz, nebo denně od 8:00 do 16:00 na telefonní lince 602 322 244.