Apartmány Kouty

+420 725 059 900
ubytovani@k3-sport.cz

Penzion Kouty

+420 725 059 900
recepce@penzion-kouty.cz

 

Skibus kouty

lze využít SKIBUS KOUTY – objednávky předem

(telefon na řidiče: 725 710 460)

 

Speciálně upravený SKIBUS Kouty je v provozu  po celou hlavní zimní sezónu od 25.12. 2023.

Doprava od vlakového nádraží Kouty nad Desnou. Ski areál Kouty zajišťuje dopravu lyžařů od a na vlakového nádraží Kouty, které je od areálu vzdáleno zhruba 500 metrů. Přepravíme Vás o víkendech a svátcích (ve všedních dnech na základě požadavku nahlášeného minimálně 1 den předem a pro min. 5 osob ).  Skibus je možné přistavit i k ubytovacímu zařízení – nutná předchozí domluva 1 den předem a pro min. 5 osob, na trase Velké Losiny – Kouty nad Desnou. Skibus zajíždí k hotelu nebo penzionu pouze po upravených a sjízdných cestách v opačném případě zůstane stát na upravené cestě.

 

Možnost využití dopravy zájezdů, školních výcviků do areálu a zpět z okolních ubytovacích zařízení.

Objednávky předem na telefonním čísle 724 320714 nebo na emailu info@k3-sport.cz.

Cena 35 kč/km

Z vlakového nádraží do Koutů    |  08.15  |  09.15  |  10.15

Odjezd z areálu Kouty k vlaku    |   14.30   |15.30   |16.30    | 

jízdní řád je platný pro víkendy a svátky.  V případě potřeby ve všední dny, je nutná dohoda předem.

EXPRESNÍ SKIBUS BRNO, OSTRAVA, OLOMOUC, ZLÍN

(Nechce se Vám řídit?  Rezervujte si místo v buse do střediska Kouty se CITY SKI!)

 

Skiareál Kouty spolu se CITY SKI Vám nabízejí komfortní odvoz na hory za super cenu. CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v ČR a cesta busem CITY SKI šetří přírodu i Vaši peněženku.

SLUŽBY

Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, soutěže, seznamka a dalších služby vytvářející neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity. Každý účastník zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis. Pokud nemáte s kým vyrazit na hory, nebo chcete šetřit náklady a deštné pralesy, autobus CITY SKI je pro Vás ta správná volba. Navíc, možná vedle Vás v buse bude sedět budoucí partner na lyžování a/nebo na život.

CENY

Cena balíčku BUS + SKIPAS je 950 Kč. Na tuto cenu se nevztahují další slevy.

ODJEZDOVÁ MĚSTA

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Brna, z Ostravy, ze Zlína vždy v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak. V Olomouci je možné přistoupit v osm hodin ráno. Vaše jednodenní skipasy dostanete již autobuse, takže nebudete muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na svah. Autobus CITY SKI přijíždí pod sjezdovky kolem deváté ráno, dle podmínek na silnicích.

TRASA

Trasa autobusů CITY SKI z Brna vede přes Olomouc. Z Ostravy se jede přes Porubu a Opavu. Ze Zlína se jezdí přes Přerov. Pokud bydlíte na této trase a chcete přiskočit do busu za jízdy, kontaktujte CITY SKI. Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vám možná vyhoví a nechá bus přibrzdit u Vaší osady.

REZERVACE

CITY SKI jezdí během lyžařské sezóny do střediska Kouty několikrát týdně. Zájezdy nemusíte platit dopředu, ale musíte si rezervovat místo. Termíny zájezdů, rezervace, fotogalerie ze zájezdů, videa o lyžování, lyžařskou seznamku a veškeré další informace o službě CITY SKI naleznete na:

www.cityski.cz