Apartmány Kouty

+420 725 059 900
ubytovani@k3-sport.cz

Penzion Kouty

+420 725 059 900
recepce@penzion-kouty.cz

 

1DENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY DO SKI AREÁLU KOUTY.

Do ski areálu Kouty můžete pohodlně a výhodně přijet na jednodenní lyžování autobusy z Brna, Ostravy, Olomouce a Zlína.  Autobusy jezdí ve všední den i v týdnu.
Zájezdy se neplatí předem, ale rezervace je nutná.

Rezervaci zájezdu provedete u firmy CITY SKI, partnera střediska Kouty.  Více info na: www.cityski.cz 

CITY SKI – EXPRESNÍ BUSY DO KOUTŮ

Ski areál Kouty spolu se CITY SKI nabízejí pro všechny lyžařky a snowboardisty exkluzivní odvoz na hory spojený se zábavou ve výborné atmosféře. CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a do Koutů jezdí pravidelně několikrát týdně. Tyto busy jsou expresní a zastavují pouze v Koutech.  Cena těchto zájezdů je 750 Kč včetně skipasu.

NEOPAKOVATELNÁ ATMOSFÉRA LYŽAŘSKÉ KOMUNITY

V případě, že pojedete z Brna nebo z Ostravy se CITY SKI, tak se můžete těšit na zábavu, VIP hosty, kultovní videa o lyžování ve městě, soutěže o lyžařské vybavení, seznamku a mnoho dalších služeb vytvářejících neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity. CITY SKI pořádá také speciální akce, jako například Silvestr na horách, SKI & DANCE, tedy prodloužené lyžařské dny s diskotékou na baru Lyžárna. Pro firemní klientelu CITY SKI připravuje team-buildingové zájezdy SKI & WORK spojené se školeními či prezentacemi.

SE CITY SKI NEBUDETE LYŽOVAT SAMI

Pokud nemáte s kým vyrazit na hory, neseďte doma a nastupte do autobusu CITY SKI, kde si najdete partnera na lyžování a/nebo na život. CITY SKI již seznámilo mnoho mladých párů, ale také například lyžaře v důchodovém věku, kteří dříve neměli s kým lyžovat a nyní jsou pravidelnými klienty dokonce ve skupinách.

ŠETŘÍTE PŘÍRODU I VAŠI PENĚŽENKU

Cesta z Brna či Ostravy do Koutů autobusem CITY SKI je ekologická i ekonomická, protože šetří životní prostředí i Vaši peněženku. Pokud se Vám nechce platit za benzín či naftu a řídit sami, nemusíte obvolávat kamarády, jestli by nechtěli jet na hory. Znáte to, nakonec vám to večer odřeknou, protože jim to doma nedovolí. Autobus CITY SKI Vás nikdy nenechá sedět v koutě, ale zaveze Vás do Koutů sněžných radovánek.

EXTRA SLUŽBY

Každý účastník zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis a možnost zdarma vylepšit svůj styl s instruktorem z řad aktivních nebo bývalých lyžařských závodníků. Všichni účastníci zájezdů CITY SKI mají také možnost ZDARMA vyzkoušet foto a video coaching Pozor, tyto extra služby jsou k dispozici pouze na zájezdech CITY SKI z Brna a Ostravy.  Na zájezdech BUSEM ZDARMA z Olomouce, Přerova, Prostějova obdrží účastníci pouze dopravu a skipas.

CENY

Cena jednodenního zájezdu CITY SKI do Koutů zahrnuje dopravu a skipas. Pro začátečníky a zahraniční účastníky zájezdu nabízí CITY SKI možnost zdarma půjčení lyží. Jako bonus mají všichni účastníci možnost vylepšit svůj styl pod dohledem instruktorů.

CITI SKI cena zájezdu z Olomouce, Brna, Zlína a Ostravy.

Všichni účastníci bez rozdílu věku:  750 Kč

Na tyto ceny se již nevztahují žádné slevy a nelze zájezd kombinovat s jinými slevami!

HARMONOGRAM ZÁJEZDU

Odjezdy autobusů CITY SKI:
BRNO – ze Zvonařky vždy v 7:00.
OLOMOUC – parkoviště obchodní dům Globus, ulice Pražská 39 vždy v 8:00.
ZLÍN – parkoviště před budovou OC TESCO Malenovice, ulice 3. Května, vždy v 7:15.
OSTRAVA – parkoviště Kulturní dům Ostrava, ulice 28. října 124, vždy v 7:00.

V autobuse dostanete jako dárek časopis o lyžování a zábavnou show. Instruktorky a/nebo instruktoři CITY SKI vám rozdají vaše jednodenní skipasy již v autobuse, takže nebudete muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na svah. Autobus CITY SKI přijíždějí do Koutů v 8:55, takže budete mezi prvními na svahu.

Odjezd busu CITY SKI z Koutů je v 16:15 a příjezd  je v 18:15, takže ještě stihnete kino nebo rande.

TERMÍNY A REZERVACE

CITY SKI pořádá pravidelné zájezdy do Koutů nejen o víkendech, ale také ve všední dny. Během lyžařské sezóny sledujte webové stránky CITY SKI pro aktuální rozpis. Zájezdy CITY SKI nemusíte platit předem, ale každý lyžař si musí rezervovat místo. Termíny zájezdů a rezervace naleznete na: www.cityski.cz

Rezervace přes e

Autobusy jsou k dispozici na základě potvrzených rezervací.  V případě nízkého počtu účastníků si Ski Areál Kouty a CITY SKI vyhrazují právo spojit například brněnský a olomoucký zájezd.  Pokud bude velmi málo rezervací, daný termín bude zrušen.mail musí obsahovat: místo odjezdu, příjmení, jméno, tel. kontakt, termín odjezdu, počet skipasů dle tarifu.

V případě, že je autobus zrušen z důvodů malého počtu rezervací budou cestující informováni SMS zprávou případně emailem.  Prosíme, zkontrolujte si všechny příchozí složky Vašich emalů večer před plánovaným odjezdem.

Rezervace je na místo v autobuse, ne na určité sedadlo.

Platba za zájezd a předání skipasu proběhne v autobuse během jízdy na zájezdech CITY SKI.

U odjezdů autobusů CITY SKI musejí účastníci být na místě nejpozději 10 min před odjezdem.